Wystawa Warszawska 2018 - rejestracja eksponatów  
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji eksponatów na Wystawę Warszawską, która odbędzie się w dniach 13 - 14 stycznia 2018. Rejestrować można się w terminie od 1 listopada 2017 do 15 grudnia 2017.

Rejestracji można dokonać:

1. - elektronicznie, za pomocą naszej strony internetowej;
2. - papierowo, na druku zgłoszeniowym.


Rejestracja elektroniczna:
Aby zarejestrować eksponaty za pomocą naszej strony internetowej należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego w zakładce "rejestracja na wystawę". Proces wymaga wprowadzenia w odpowiednie pola danych odnośnie hodowcy i zgłaszanych eksponatów. Po wprowadzeniu wszystkich danych zostanie utworzone konto użytkownika. Konto będzie zawierał wprowadzone zgłoszenie oraz dane teleadresowe. Zgłoszone dane teleadresowe zostaną wykorzystane tylko na potrzeby organizacji wystawy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Szczegółowy opis jak zarejestrować eksponaty za pomocą naszej strony internetowej znajduje się tutaj:

www.hodowcy.waw.pl/materialy/elektroniczna_rejestracja_na_wystawe.pdf

Zaletą rejestracji elektronicznej jest to, że wprowadzone dane można dowolnie edytować. W przypadku gdy ktoś zmieni zdanie możliwa jest edycja zgłoszenia. Hodowca może dodawać lub usuwać  zgłoszone eksponaty a także zmieniać ich opisy. Możliwe są też zmiany w ilościach zamawianych klatek. Wszystkie te czynności dostępne są po zalogowaniu się w zakładce "moje konto".  

Jeżeli ktoś już rejestrował eksponaty drogą elektroniczną lub zgłaszał adres e-mail do systemu powiadomień i ma założone konto wtedy przed rejestracją należy się zalogować do zakładki "moje konto". Dla osób zapominalskich przewidziany jest mechanizm przypominania haseł.

Rejestracja papierowa:
Aby zarejestrować się tradycyjnie należy pobrać z zakładki "do pobrania" druk rejestracji eksponatów. Druk należy wypełnić i przesłać na:

Krzysztof Stachurski - Pracownia Złotnicza, 04-172 Warszawa
ul. Grochowska 99

Informacje pod tel. 504 285 724
 
  14-11-2017    
     
  Zebranie Jesienne  
  Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza Członków naszego Związku na jesienne zebranie poświęcone zarówno najbliżej warszawskiej wystawie organizowanej w styczniu 2017 r. jak i innym sprawom organizacyjnym, w tym udziału w pokazie w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.  
  05-10-2017 więcej >>>  
     
  Pogrzeb Adama Moczulskiego  
  Uprzejmie informujemy, że pogrzeb Adama Moczulskiego odbędzie się w Garwolinie, dniu 30.09.br. (sobota), o godz. 12 . ul. Stanisława Staszica 11, Kościół Przemienienia Pańskiego  
  29-09-2017    
     
  Pożegnanie  
  Z żalem zawiadamiamy, że 26 września 2017 r. w wieku niespełna 40 lat, odszedł od nas na zawsze, nasz kolega, przyjaciel, Adam Moczulski .

Adam posiadał piękną pasję hodowli gołębi, posiadał uprawnienia sędziowskie oceny gołębi, brał udział w międzynarodowych szkoleniach sędziów, był członkiem Zarządu Warszawskiego Związku Hodowców, był jednym z głównych organizatorów wystawy gołębi w Garwolinie, wystawy znanej w całej Polsce z wyjątkowo miłej atmosfery.

Adam był Przewodniczącym Klubu Hodowców Gołębi rasy Niemiecki Wystawowy. Osierocił trójkę dzieci. Bliskim i rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Adama.

O terminie pogrzebu poinformujemy niezwłocznie jak tylko zostanie ustalony.

Przyjaciele i koledzy z Warszawskiego Związku Hodowców
i Klubu Niemiecki Wystawowy.
 
  28-09-2017    
     
  Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy WZHGRiDO - podsumowanie  
  Dnia 23 kwietnia 2017 roku odbył się w drugim terminie Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego.  
  28-04-2017 więcej >>>  
     
  Rozporządzenia Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi w sprawie wysoce zjadliwej grypy ptaków  
  W dniu 05.04.2017 roku weszła zmiana rozporządzenia Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi w sprawie wysoce zjadliwej grypy ptaków. Zmiany dotyczą organizacji wystaw i innych imprez z udziałem ptaków.

W załączeniu tekst rozporządzenia.

rozporządzenie:
rozporzadzenie_ministra_rolnictwa_(06.04.2017).pdf
 
  06-04-2017    
     
 
1 ... 2 3 4... 20